Последние новости
Главная » Новости » Сорок дві новенькі автівки отримали черкащани, уманчанину теж пощастило
Сорок дві новенькі автівки отримали черкащани, уманчанину теж пощастило

Сорок дві новенькі автівки отримали черкащани, уманчанину теж пощастило

 Сорок дві новенькі автівки отримали черкащани, уманчанину теж пощастило

Сорок дві новенькі автівки отримали черкащани з нагоди 60-річчя Черкаської області. Ключі та документи від автомобілів сьогодні, 9 січня, біля ПК «Дружби народів» вручив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб та гість Черкащини – Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.

Довго на свою машину очікував, 89-річний Федір Копилов із Умані. Отримавши ключі від такої довгожданої машини, не втримався та подарував губернатору на згадку копію своєї фотокартки зробленої ще 1944 року.

- Батько був танкістом. У 1944 році він зустрівся зі своїм батьком сфотографувався з ним. Для нас це фото дуже цінне, – розповідає донька Федора Копилова Віра Федорівна.

Цього дня ключі від машини отримали 39 ветеранів Великої вітчизняної війни, 2 ліквідатори аварії та Чорнобильській АЕС та один афганець. Загалом, як повідомляє прес-служба Черкаської ОДА, протягом останніх трьох років в Черкаській області автотранспортом забезпечено 317 осіб, з яких більше сотні – ветерани війни.

Джерело http://provce.ck.ua

Подобные:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>