Последние новости
Главная » Новости » Російські ЗМІ залякують уманських хасидів (відео)
Російські ЗМІ залякують уманських хасидів (відео)

Російські ЗМІ залякують уманських хасидів (відео)

Російські ЗМІ продовжують бити усі можливі рекорди брехні, кожен раз дивуючи українців своїми доробками. Ось і єврейський публіцист Авігдор Ескин у ефірі російського телебачення заявив, що могилі Цадика Нахмана в Умані загрожує погром. А зробить його — «голова бойового крила єврейської революції» в Україні Дмитро Ярош із своїм «Правим сектором»…

-  Тривожні новини сьогодні надійшли з України.  Наростаючий хаос у рядах неонациських маргінальних угрупуваннях починають загрожувати єврейській общині України, — заявив Авігдор Ескін. – Після тваринного побиття двох паломників Київської синагоги і після осквернення синагог у Запоріжжі та Сімферополі, бандерівці вирішили підняти руку на святі місця для єврейської релігії на території України. До мене надійшла інформація, що найближчим часом групи неонацистів планують найближчим часом напасти на могилу рабі Нахмана в Умані.

Уманські хасиди, вважають таку інформацію провокацією. Адже жителі міста та паломники живуть у гарних відносинах. Паломники ніколи не висловлювали підтримку або критику стосовно будь-якої діючої влади, і ніколи не брали участь на політичній арені. Більше того, всі знають, що хасиди, які приїздять кожний рік до Умані приносять чималий фінансовий дохід для місцевих жителів.

- Мені здається, що це справжня провокація. – говорить Шимон Бускіла, Віце-президент Міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів імені Раббі Нахмана -  Насправді місцеві жителі та хасиди живуть в гарних відносинах. І гадаю, що і надалі так будемо жити, дав би Бог. Я не знаю, хто зацікавлених в таких провокаціях. Хоча думаю, що це роблять для «забруднення» діючої влади, щоб показати, що воно підтримує антисемітизм. Найближчим часом планую звернутися до обласних представників «Свободи» або Правого Сектору, а також до нового керівника МВС в Черкаській області. Хоча б для того щоб дізнатися чи є взагалі така загроза і попросити допомоги для того щоб не було можливості спровокувати таку ситуацію.

Представники Правого Сектору в Умані заперечують, що збиралися штурмувати могилу Цадика. Навпаки, в разі потреби стануть на її захист.

- Це повна провокація.  Ніхто не збирається нападати на могилу Цадика Нахмана.   – заявляє голова Уманського осередку Правого Сектору Олександр Комайгородський. – Якщо ж раптом провокації будуть, то ми готові допомогти при потребі. Якщо нас попросять.

За матеріалами Вечірньої Умані

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>