Последние новости
Главная » Новости » Юні моряки Черкащини закликали українців зняти рожеві окуляри
Юні моряки Черкащини закликали українців зняти рожеві окуляри

Юні моряки Черкащини закликали українців зняти рожеві окуляри

Акцію проти дезінформації та на підтримку українських військових у Криму організували сьогодні у Черкасах активісти «Громадського блокпосту» разом із клубом Юних моряків. Про це інформує Радіо Свобода.

Спершу черкащани організували флешмоб проти інформаційної війни. З одного боку проїжджої частини стали активісти із проукраїнськими плакатами, а з іншої – з антиукраїнськими. Чоловіки, що тримали останні, одягли ще й рожеві окуляри. За словами активістів, у такий спосіб вони ще раз натякнули українцям, що вже час зняти рожеві окуляри щодо ситуації в Криму.

Водночас поруч у клубі юних моряків усім охочим демонстрували зброю. Маленькі моряки також висловлювали підтримку українським військовим, які нині перебувають у Криму.

«Сила духу означає набагато більше, ніж сила зброї. Ми хочемо, щоб до наших службовців донесли, що з ними вся Україна. І така підтримка додасть їм сил, наснаги і впевненості у їхніх діях. Важко боронити зі зброєю в руках, коли ти думаєш, що ти один», – розповів викладач черкаського клубу Юних моряків Олександр Калько.

І моряки, і активісти об’єдналися у спільну колону. Вони пішли центральною вулицею Черкас спершу до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб вшанувати Кобзаря. А потім попрямували до Черкаської мерії, де на щоглі підняли прапор військово-морських сил України.

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>