Последние новости
Главная » Услуги » Строительство » Рідкий пінопласт ( екоізол)

Рідкий пінопласт ( екоізол)

У вашому будинку холодно взимку? Ви переплачуєте за опалення, або може опалення не достатньо для того, щоб у будинку було комфортно? Ми допоможемо Вам!
Утеплення будинків, горищ, мансард, стін і підлог жилих та споруджуваних будівель екологічно чистим матеріалом. Запобігає втраті тепла і проникнення морозу, заощаджуючи Ваші гроші на тепло.
ЕКОІЗОЛ – Екологічний довговічний універсальний матеріал для утеплення та звукоізоляції житлових і виробничих приміщень (підлоги, стін,горищ). Також екоізол є хорошим звукоізолятором, адже з товщиною 5 сантиметрів екоізол поглинає 95% шуму; це легкий, дешевий і пожежобезпечний матеріал у порівнянні з пінопластом.
Сьогодні існує велика кількість технологій і матеріалів, які можуть бути використані для утеплення фасаду будівлі. Всі вони мають свої переваги і недоліки, і всі мають на увазі конкретний вид декоративного оздоблення.
Одним з сучасних і недорогих матеріалів, який активно використовується фахівцями для утеплення будівель, є Екоізол.Незважаючи на досить низьку вартість, цей матеріал має найширший спектр застосування серед усіх існуючих сьогодні на ринку утеплювачів.
За зовнішнім виглядом, екоізол являє собою піноподібну речовину, що заливається під тиском в різні порожнини, наприклад, в простір між стіною і магнезитової плитою та порожнечі цегляної кладки тощо. Через деякий час після заливки, екоізол застигає. На відміну від пінополіуретану — екоізол не збільшується в об’ємі (перший просто розірве стіну), а також у кілька разів дешевше.

Особливістю екоізола є те, що він, по-перше, заливається всередину конструкцій і його не видно ззовні, а, по-друге, він дозволяє використовувати будь-який матеріал для подальшого оброблення фасаду. Крім того, екоізол відмінно підходить для ремонту й утеплення старих будівель або тих будинків, в яких вже виконано зовнішнє оздоблення – для його нанесення не потрібно розбирати цегляну кладку або повністю знімати обшивку.
Також екоізол можна використовувати для утеплення дахів, у тому числі скатних, підлог і стель не тільки в житлових будинках, але і в підвалах, виробничих і громадських будівлях, приміщеннях сільськогосподарського призначення тощо. При цьому якість утеплення та ізоляції буде абсолютно однаковою при використанні матеріалу для будівель будь-якої конфігурації та складності.
Головна перевага рідкого пінопласту полягає в тому, що він дозволяє не тільки підвищити рівень теплозбереження та шумоізоляції, але й дозволяє значно знизити витрати на опалення. В холодної пори року досить протопити приміщення протягом кількох годин. Решту часу екоізол утримуватиме температурний режим приміщення, як в термосі, без додаткових витрат енергії. Таким чином він не пропускає в будинок ні зимовий холод, ні літню спеку. Кошти витрачені на утеплення повертаються завдяки економії енергії менш ніж за один опалювальний сезон.
Екоізол ідеальний як звукоізолятор. Приміром, в будинках, що знаходяться біля автомагістралей і жвавих доріг, рівень шуму знижується, в два, три рази (залежно від товщини шару шуму теплоізоляційного матеріалу).
Екоізол не пропускає вологу в середину приміщень, чим запобігає підвищення вологості в приміщеннях і конденсації вологи на внутрішніх стінах. Такі стіни «дихають» при одночасному збережені повного теплового та акустичного комфорту.
Крім того, екоізол має практично необмежений термін придатності. Це екологічно чистий матеріал, стійкий до розвитку грибків і мікроорганізмів, у ньому не живуть миші, таргани та інші комахи. А це означає, що через кілька років Вам не доведеться змінювати оздоблення свого будинку через те, що порушилася теплоізоляція або з’явилася цвіль.
Екоізол не має самостійного горіння, і не виділяє токсичних речовин (що не можна сказати про мінеральну вату, пінополістирол), а при дії значних температур не виділяє продуктів горіння.
Екоізол увійшов на український ринок 15-ть років тому, і можна сказати, що завойовує його з великим успіхом. Він широко застосовується в таких країнах як: Росія. Польща, Німеччина, Чехія, Ангія, США та інші.Пройшов випробування й одержав технічні умови зареєстровані в Держстандарті України.
Екоізол – це вибір дбайливих господарів що не бажають нести необгрунтовані витрати в опалювальний сезон.
На фоні постійного збільшення вартості енергоносіїв (особливо газу) наша пропозиція є найбільш актуальною!
Краще один раз заплатити за утеплення, ніж все життя платити за опалення

https://vk.com/ekoizoluman

093-951-79-14

097-725-53-70

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>