Последние новости
Главная » Новости » Юні дебютанти з Кіровоградщини перемогли більш досвідчених суперників у змаганнях зі спортивних з бального танцю
Юні дебютанти з Кіровоградщини перемогли більш досвідчених суперників у змаганнях зі спортивних з бального танцю

Юні дебютанти з Кіровоградщини перемогли більш досвідчених суперників у змаганнях зі спортивних з бального танцю

Відбулися відкриті міжобласні змагання зі спортивного бального танцю в Умані. В них взяли участь пари з Києва, Харкова, Вінниці, Кіровограда, Знам’янки, Черкас, Помічної, Одеси, Умані і Малої Виски.

Вперше в категорії «Бебі» (діти 4-5 років) виступали Влад Кардаш, Марія Алютіна, Денис Савенко і Анна Столярчук – вихованці зразкової хореографічної студії «Тріумф». З 18 пар перших місць було три і два з них посіли маловисківські наймолодші учасники.

У категорії «Діти дебют» змагалося 14 пар, і перше місце отримала пара з Малої Виски Тимур Жирний та Катерина Кучеренко. Другими у категорії «Ювенали 1 дебют» (8-9 р.) стали Влад Чудновський та Марія Вівчарик, третіми – Артем Фрішко і Яна Драна, Денис Левчук і Поліна Подчіненко. У категорії «Дівчата соло» друге місце отримала Марія Циганова.

Головний суддя та комісар змагань відзначили наші пари Сабіну Логачову та Стаса Скачко, Марію Кашпуровську та Влада Гульдаса, які виступали у категорії «Юніори дебют» і стали першими. І не дарма, бо вони танцювали, можна сказати, на рівні з вищою категорією «Н» класу. Для всіх цих діток, що взяли участь у змаганнях в Умані, вони стали першими і виявилися вдалими, тож весь колектив зразкової хореографічної студії «Тріумф» та керівник бажають їм перемог і надалі.

У категорії «Ювенали 2 дебют» друге місце отримали Богдан Сікач та Маргарита Кислякова.

Гарні результати – другі-треті місця показали також Сергій Горобець та Катерина Шевченко, Роман Мельниченко і Аліна Бугаєнко, Тимофій Тимченко і Єлизавета Федорова, Богдан Циганов і Аріана Кунц, Андрій Баранік і Анна Субота, Марія Вівчарик (соло).

Третє відділення розпочалося з категорії «Юніори 1 «Е» класу – європейська програма. Тут другими були Сергій Баранік та Анастасія Бєлова, а в категорії «Юніори 2 F» классу теж у європейській програмі третіми стали Дмитро Петров і Ольга Колісниченко, другими – Влад Кучеренко і Олександра Шевченко. Перше місце і Кубок отримала пара Дмитра Марциненка і Катерини Кардаш.

Завершувала змагання категорія «Молодь + дорослі» «С» класу (кандидати в майстри спорту). У цій категорії змагалася і наша всім відома пара Дмитро Шуліма та Марина Горбенко. Вони продемонстрували блискучий виступ для наймолодших учасників, які підтримували пару під час виступу, не жаліючи долонь і посіли друге місце. Президія «Всеукраїнської громадської організації українського танцювального альянсу» присвоїла Дмитру та Марині розряд «С» – кандидатів у майстри спорту з бальних танців (і це стало чудовим подарунком для Марини, яка в ці дні святкує свій день народження). Весь колектив вітає їх і бажає в майбутньому дійти до розряду «В» – майстер спорту. Це, безперечно, є великою гордістю для керівника і всього колективу. Адже це перші їх  учні, які досягли такого рівня майстерності.

А незадовго до цього там же, в Умані, відбувся концерт, присвячений п’ятиріччю колективу «Арт-денс», куди були запрошені і маловисківці – зразкова хореографічна студія «Тріумф». Концерт виявився досить представницьким. Свою майстерність глядачам демонстрували народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», народний аматорський ансамбль народного танцю «Візаві», хореографічний колектив «Крок вперед» (до речі, теж наші земляки – зі Смоліного), зразковий ансамбль танцю «Журавка», клуб танцювального спорту «Art dance», зразковий ансамбль бального танцю «Ерідан».

 

 

Джерело:  http://akulamedia.com/

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>