Последние новости
Главная » Новости » В Умані погрожують юристу, що допомагала бійцям АТО

В Умані погрожують юристу, що допомагала бійцям АТО

Державному нотаріусу Уманського державного нотаріального округу Людмилі Дащицькій погрожують звільненням.

Про це пише видання ІНФОРМАТОР з посиланням на прес-службу “УКРОПУ“.

Днями в міській державній нотаріальній конторі, де вона працює, комісія з головного управління юстиції в Черкаській області влаштувала перевірку. Комісію очолила Ірина Чигрик, яка раніше погрожувала звільнити нотаріуса.

«Після двох днів роботи комісії Людмилі Дашицькій не повідомили про результати перевірки, а сама процедура нагадувала екзекуцію та затягнулася аж до 20.00 попри те, що робочий день у нотаріальній конторі триває до 17.30. «Усе це нагадує політичний тиск. За 12 років роботи державним нотаріусом з перевіркою у такій формі стикаюся вперше», – говорить Людмила Дащицька.

Причину тиску нотаріус вбачає в тому, що вона є відомим у місті волонтером, співзасновником волонтерського центру, який допомагає воїнам АТО. Крім того, Людмила Дашицька за власний кошт нотаріально посвідчувала документи учасникам антитерористичної операції. А на останніх місцевих виборах вона балотувалася до Черкаської обласної ради від партії УКРОП та постійно критикувала роботу місцевої й обласної влади.

На захист нотаріуса Дашицької стали місцеві громадські організації та волонтерські центри, які написали звернення до міністра юстиції Павла Петренка зі скаргою на адміністративний тиск.

Варто зазначити, що тиск на Людмилу Дащицьку здійснювався і протягом передвиборчої кампанії: спершу чиновники головного управління юстиції в Черкаській області інкримінували їй порушення статті 8 Закону України «Про нотаріат» (яка визначає поняття нотаріальної таємниці), але згодом виявилося, що вона нічого не порушувала.

Через два тижні постійного тиску, коли нотаріуса госпіталізували в неврологічне відділення районної лікарні, їй неодноразово телефонувала начальник відділу нотаріату Черкаського головного управління юстиції в Черкаській області Ірина Чигрик. «Вона в ультимативній формі поставила мене до відома, щоб я готувалась до перевірки за її участю, після чого мене буде звільнено із займаної посади», – розповіла Людмила Дашицька.

Джерело: http://vch-uman.in.ua/

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>