Последние новости
Главная » Частные объявления » Чим знаменитий Софіївський парк в місті Умань?

Чим знаменитий Софіївський парк в місті Умань?

На Україні в Черкаській області є невелике місто Умань, в якому знаходиться знаменитий парк Софіївка.

На Україні в Черкаській області є невелике місто Умань, в якому знаходиться знаменитий парк Софіївка. Тут колись знаходився маєток польського графа Станіслава Потоцького. Парк був подарований дружині графа Софії Вітт, і названо на її честь. Над створенням парку працювали кращі дизайнери з Європи, тут передбачені гроти, скелі, ставки, водоспади, острівці, скульптури, фонтани та інші романтичні атрибути, здатні скрасити затишні місця для зустрічей закоханих. Тут є навіть підземна річка Ахеронт, по ній можна покататися на човні, інформує Ukr.Media.

Виникнення цього парку пов’язане з сумною історією кохання графа Потоцького, який пожертвував заради коханої репутацією, кар’єрою і сім’єю. Біографія нової коханої графа була далеко не бездоганною. Софія була дочкою грецької путани, утриманкою польського посла в Туреччині, дружиною коменданта Кам’янець-Подільської фортеці, коханкою Потьомкіна, авантюристкою, яка спокушала іноземних дипломатів. Обраниця не втратила своєї легковажності, і будучи дружиною графа, чого він, зрештою, і помер. Розкішний парк залишився свідченням його кохання.

посилання https://ukr.media/ukrain/368134/

Подобные:


Комментарии:

Оставить коментарий

Ваша почта не публикуется.Не заполнены обязательные поля *

*

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>